Kaçan kuzusunu almak isteyen yaşlı kadını darbedip polise

Kozan ilçesinde 4 yıl önce E.C.’nin köpeği, 3 çocuk annesi Elif Comert’in kuzusunu parçaladı. Bunun üzerine E.C. ile Comert arasında yaşanan anlaşmazlık, husumete dönüştü.

KAÇAN KUZUSUNU ALMAK İÇİN SÜRÜNÜN ARASINA GİRDİ

Önceki gün Comert’in beslediği kuzulardan biri, eşinin kuzeni E.C.’nin sürüsünün içerisine kaçtı. Kuzuyu almak için sürünün arasına giren Comert ile E.C. arasında tartışma çıktı. E.C., iddiaya göre Comert’i darbetti. Comert, çevredekiler tarafından götürüldüğü Kozan Devlet Hastanesi’nde tedavi edilip, taburcu oldu.

Sürüye karışan kuzusunu almak isteyen 70 yaşındaki kadına 'dayak' iddiası

“TÜKÜRÜRKEN EŞEKTEN DÜŞTÜ”

Comert’in şikayeti üzerine E.C., gözaltına alındı. E.C.’nin savcılıkta verdiği ifadede, “Ben bir şey yapmadım. Bana tükürürken eşekten düştü” dediği öğrenildi. E.C. ifadesinin ardından serbest kaldı.

“EŞEKTEN DÜŞEN BÖYLE Mİ OLUR?”

Yaşadıklarını anlatan Elif Comert ise “Benim kuzum sürüsüne karıştı. Benim dinime imanıma küfürler etti. Ben de ‘sen kafirsin’ dedim. O küfür ettikçe yüzüne tükürdüm. ‘Eşekten düştü’ diyormuş. Eşekten düşen böyle mi olur? Ben orada ölebilirdim. Canıma kastetti” dedi. Olayla ilgili başlatılan inceleme sürdürülüyor.

Sürüye karışan kuzusunu almak isteyen 70 yaşındaki kadına 'dayak' iddiasıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.